Her ihtiyaca uygun kağıt yelpazesi

Antalis, çok çeşitli kağıtlar, kartonlar, özel kağıtlar ve etiketler gibi katma değerli ürünler aracılığıyla Basılı İletişim ihtiyaçlarınızı destekler.

Avrupa'da bir numaralı kağıt tüccarı olarak, size sadece ürünler sunmakla kalmıyoruz. Aynı zamanda müşterilerimizin dijital baskı projelerini geliştirmelerine, yaratıcılıklarını ifade etmelerine ve çevreci hedeflerine ulaşmalarına yardımcı oluyoruz.

Products-home-image.jpg

Özel Kağıtlar

conqueror-logo.jpg

Conqueror, dünya çapında kurumsal ve yaratıcı iletişim araçlarında tercih edilen özel kağıdın sembolü olarak kabul edilmektedir.

OLINADESIGN.pngOlina Design özel kağıt serisi, olağanüstü baskı kalitesi sunar. Üç farklı yüzey seçeneği ve beş farklı renk tonu, mükemmel mat baskı efekti ile özgünlük hissini mükemmel bir şekilde yansıtır.

keaykolour-logo.jpgCesur, heyecan verici, canlı ve çok yönlü Keaykolour, kalite ve yeni renkleriyle benzersiz bir özel kağıt serisi.

curious-logo.jpg

En yenilikçi özel kağıt serisini tek bir koleksiyonda bulabilirsiniz: Matter, Skin, Touch, Metallics ve Translucents.

rives-logo.jpgKurumsal iletişim, basılı promosyon malzemeleri ve lüks ambalaj tasarımlarında tercih edilen dokulu özel kağıt serisi, beş farklı yüzey seçeneğiyle sunulmaktadır.

OLINACOLOURSYENI.png

Pop'Set artık Olina Colours oldu! Olina Colours özel kağıt serisi ile basılı promosyon materyallerinize canlılık getirin.

1.Hamur Kağıtlar

Products-home-printspeed.jpg

1.hamur kağıt ve baskı öncesi kağıtlar için önemli bir referans olan bu özel serinin olağanüstü basılabilirliği, FSC® sertifikalı ekstra beyaz yapısı, hacimli ve opak yapısı ile dikkat çekmektedir."

Products-home-edixion.jpg

Ofset ve baskı öncesi tüm günlük baskı uygulamalarınız için çok yönlü  1.Hamur kağıt serisi Edixion'u seçin.

Recycled/ Geri Dönüştürülmüş Kağıtlar

cocoonoffset_silk.png

Cocoon, %100 geri dönüştürülmüş 1.hamur ve kuşe seçenekleriyle kapsamlı bir kağıt serisidir. Olağanüstü beyazlık seviyesi ve kaliteli kağıt baskısı ile projelerinizde çevreyi korurken basılı işlerinizde fark yaratır.

Products-home-cyclus.jpg

%100 geri dönüştürülmüş 1.hamur Cyclus kağıdı, güçlü ve köklü bir uzmanlığa sahip doğal rengi sayesinde tüm basılı projelerinize değer katar.

nautilus.jpg

NAUTILUS®, doğal beyaz ve yüksek beyaz olmak üzere iki farklı ton seçeneği sunan, %100 geri dönüştürülmüş liflerden üretilmiş premium 1. hamur kağıttır.

Karton Kağıtlar

Products-home-invercote.jpgBaskı ihtiyaçlarınız için en geniş kağıt seçenekleri sunuyoruz

Metsa_Horiz_Logo_Color_RGB-resize580x280.png

Hafif, sürdürülebilir katlanır karton kutular olan MetsäBoard, doğal bir his veren ürünlerden lüks izlenime kadar çeşitlilik gösterir.Hafif ve sürdürülebilir katlanabilir karton kutular olan MetsäBoard, doğal his veren ürünlerden lüks izlenim yaratanlara kadar geniş bir çeşitlilik sunar.

Markayı keşfedin

 

chenminglogo.jpg

Tüm grafik ve paketleme uygulamalarınıza uygun Bristol kartonlarımızı keşfedin.

GRI KARTON: ESKA BOARD

Mukavva uygulamaları için mükemmel çeşitlerdeki kaliteli kartonlarımızı keşfedin.

Kuşe Kağıtlar
 

Products-home-novatech.jpg

Novatech, ofset baskı için 5 farklı yüzeyle FSC® veya PEFC sertifikalı kağıt serilerinden en geniş çeşitlerden birini sunar.

2U580X280.png

2U standart iş baskılarında mükemmel kalite/fiyat oranı içeren kuşe kağıt.

HIKOTE580X280.png

HI-KOTE, ince dokusu ve yüzeyi sayesinde yıllık raporlar, dergiler, romanlar, kitaplar ve birinci sınıf defterler yapmak için kullanılır. Farklı ebat ve kalınlıklarda mevcuttur.

Diğer Kağıtlar
 

Products-home-upm.jpg

UPM Raflatac ürünleri, uygulamalarınızın tüm estetik ve performans gereksinimlerini karşılamak için doğru yüzey malzemeleri, yapıştırıcılar ve destekleyici seçeneklere sahiptir.

 

 

adcoat.jpg

 

Kendinden yapışkanlı ürünlerimizin baskıdaki mükemmel performansı tam olarak ihtiyaçlarınıza karşılık verir.

 

GAZETE KAĞITLARI

 

KRAFT KAĞITLAR

 

OTOKOPİ KAĞITLARI