Antalis ile yeni olasılıkların kapısını açın

İster matbaacı, ister grafik tasarımcı, sanat yönetmeni, ister pazarlama ve iletişim direktörü olun, Antalis ihtiyaçlarınıza en uygun ürünü seçmenize ve basılı iletişiminizi geliştirmenize yardımcı olmak için hayatınızı kolaylaştırıyor. 

Antalis ayrıca, "kağıt yolculuğunda" işinizi desteklemek için eksiksiz bir hizmet yelpazesi geliştirmiştir. Antalis ekibi, kağıtların seçim,sipariş ve teslimat aşamalarında sizlere her zaman yol gösterir ve destek olur.

 

En son haberler

Neden Antalis'i seçmelisiniz?

home-print-brands-v2.jpgGüçlü markalar

Önde gelen global üreticilerle işbirliği içerisinde olan Antalis, her ihtiyaca hizmet edecek bir ürün yelpazesi yarattı.Kuşe kağıt, 1.hamur kağıt, grafik kartonlar ve kendinden yapışkanlı ürünler için Antalis markalarımızı keşfedin.

home-print-services.jpgYenilikçi Hizmetler

Antalis, müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırmak amacıyla kağıt seçimlerinden, siparişlerin verilmesine, teslim alınmasına ve depolanmasına, hatta dönüştürülmüş kağıtlar kullanarak basılı belgelerin iletilmesine kadar bir dizi değerli hizmet sunar.

 

Home-print-D2B.jpgd2b

'Dijitalden işletmeye' girişimi, Antalis müşterilerinin en son dijital teknolojilerin tüm avantajlarından yararlanmalarına yardımcı olur. Bu girişim, dijital baskı makinelerine uygun en geniş ürün yelpazesini bir araya getiriyor ve matbaacılar, ajanslar ve marka sahipleri arasındaki işbirliğini güçlendiriyor.

 

Home-print-green.jpgYeşil Bağlantı

Antalis Green Connection/Yeşil Bağlantı girişimi,Antalis müşterilerine sürdürülebilirlik çalışmalarında rehberlik etmek için  Cocoon ve Cyclus gibi güçlü geri dönüştürülmüş kağıt markalarına, hizmetlerine ve araçlarına güvenir. Şirketlerin geliştirdiği Kurumsal Sosyal Sorumluluk stratejilerinde geri dönüştürülmüş kağıdın önemini vurgular.

Home-print-creative.jpgYaratıcı Güç 

Antalis, kağıt seçmenin yaratıcı bir eylem olduğuna dair güçlü bir inanca sahiptir. Kağıtlar, bir fikrin genel etkinliğine katkıda bulunur ve yalnızca üretim sürecinin bir parçası değildir. Bu nedenle Yaratıcı Güç girişimi, müşterilere kağıt seçiminde yardımcı olmak için geniş yaratıcı bir kağıt yelpazesini ve ilgili hizmetleri bir araya getirerek geliştirilmiştir.

Dünya çapında önemli rakamlar (Matbaa sektörü)

P2_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-08.png

Dünya'da 30 ülkede
temsil ediliyor

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-10.jpg

40 000 'den fazla müşteri

P1_ANTALIS_PACKAGING_PICTOGRAMMES_homepage-14.jpg

93'ten fazla lojistik merkezi

Haberler