Antalis'in temel değerleri ve davranışları

Temel değerlerimiz, çalışma ve davranış biçimimizde bizim için en önemli olduğuna inandığımız değerlerdir; sürekli değişim yoluyla bu değerler sabit kalır ve olumlu, yüksek performanslı ve başarılı bir kuruluş oluşturmamıza yardımcı olur.

Booklet.jpg

TAKIM'A dayalı 4 temel hedefimiz var:

IMG-teamspirit-2.jpg

  • TAKIM RUHU 

Şirketin uzun vadeli hedeflerine ulaşmasında kendi rolünü anlar; hedeflere ve amaçlara ulaşmak için çalışanlarla işbirliği yapar. İşletme içinde departmanlar arası iletişimi kurar, beceri ve değer çeşitliliğini bir öğrenme fırsatı olarak kullanır.

IMG-trust-2.jpg

  • YETKİLENDİRME & GÜVEN

Kendi insiyatifiyle hareket etme kararlılığını ve güvenini gösterir; en yüksek standartlarda teslimatı sağlamak için şirketin çıkarları doğrultusunda kararlar alır. Kendi kararlılığı ve teslim etme taahhüdü yoluyla hedeflere ulaşmaları için başkalarına ilham verir ve onları motive eder; tüm görevlerde öğrenme fırsatına değer verir.

IMG-account-2.jpg

  • İNSİYATİF ALABİLME 

Bir ekip üyesi olarak kendi eylemlerinin ve katkılarının sorumluluğunu alır; bireysel, ekip ve şirket başarısına güçlü bir bağlılık gösterir. Şirketin temel değerlerini yansıtan sağlam bir muhakeme kullanarak sorunlara zamanında çözüm bulmaya odaklanır.

IMG-mindset-2.jpg

  • DEĞİŞİME AÇIKLIK 

Değişen önceliklere ve koşullara hızlı ve olumlu bir şekilde yanıt verir, beklenmedik engellere ve zorluklara çözüm arar. Yeni fikirlere açıktır ve şirketin uzun vadeli hedeflerini karşılayan çözümler bulmak için kavramları daha geniş bir ekiple aktif olarak paylaşır.