Fotokopi kağıdı alanında Avrupa genelinde tanınmış çeşitli markalar sunan bir lider

Antalis ofis ortamında geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Bu ürün yelpazesi, ticari bayilerden büyük şirketlere ve devlet kuruluşlarına kadar tüm ihtiyaçları karşılamayı amaçlar.

Optimum beyaz kağıtlardan günlük kullanım kağıtlarına, geri dönüştürülmüş kağıtlardan renkli baskılar için özel seçeneklere kadar geniş bir kağıt yelpazesi sunuyoruz. Aynı zamanda, Image, Pioneer, HP gibi tanınmış markaların ürünlerini de portföyümüzde bulunduruyoruz.

Antalis olarak, fotokopi kağıdı ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılamak ve çeşitli kullanım senaryolarına uygun kaliteli ürünler sunmak için çalışıyoruz.

Office-home-img.jpg

Markalarımız

pioneer580x280.png

Lazer ve mürekkep püskürtmeli fotokopi makineleri ile yazıcılarda renkli çalışmalar için garantili, üstün kaliteli ve yüksek beyazlığa sahip kağıt sunuyoruz. Bu kağıt, renkli baskılarınızda istikrarlı ve canlı renkler elde etmeniz için tasarlanmıştır. Aynı zamanda folyo formatında da mevcuttur.

 

Products-home-hp.jpgHP Kağıtları, tüm marka ve model yazıcı ve fotokopi makinesi ekipmanlarında sorunsuz çalışacak şekilde bilimsel olarak tasarlanmış ve test edilmiştir.

Logo-image.jpgTüm baskı ihtiyaçlarınız için en geniş kağıt seçeneği.

navigator580x280.png

Navigator lider premium ofis kağıdı markası olarak uluslararası düzeyde kabul görmektedir. Yüksek performansı sayesinde birçok uygulama için geniş bir çözüm yelpazesi sunmaktadır. 

Markayı keşfedin