MI2-inspi-banner Pioneer.jpg

Baskı iletişiminizin etkisini en üst düzeye çıkarın

Özel olarak üretilmiş yüksek beyaz fotokopi kağıdı, üstün kaliteli iletişim materyallerinin basımını sağlar. Öncü bir kağıt markası olan Pioneer, modern günlerde ilham arayışındadır. Hızla değişen hayatta ve artan taleplerin olduğu bir ortamda, sürekli değişim ve gelişim gerekmektedir. Pioneer kağıt markasının ilhamı, kendi yollarını çizen, fikirlerinin peşinden giden ve doğru seçimlerin önemini bilen kadınlardan gelir.

Pioneer markası, meme kanserine karşı savaşmak için birçok araştırma girişimiyle kadınları aktif olarak desteklemektedir.

 

usp-pionner-1.jpg

Özel ilham

Pioneer kağıdı, yüksek kaliteli belgelerin üretimi için özel olarak tasarlanmıştır. Detayların her bir aşamasına özen gösterenler için ve günlük ofis baskıları için idealdir. Hem siyah beyaz hem de renkli baskılar için mükemmel bir şekilde uyarlanmıştır.

usp-pionner-2.jpg

Benzersiz ilham

Doğadan ilham alınarak okaliptus globulus ağacından üretilen Pioneer kağıdı, hem inkjet hem de lazer ekipmanlarında yüksek performans sağlar. Yüksek opaklık ve kağıt hacmi, belgelerinize belirgin bir dokunuş katar.

usp-pionner-3.jpg

Mükemmel ilham

Pioneer kağıdı, FSC™ sertifikalıdır ve çevreye duyarlı bir fabrika üretimi ile üretilir; ayrıca European Eco etiket sertifikasına sahiptir. Pioneer kağıdının kalitesi ile sürdürülebilir kalkınmayı taahhüt eder ve bu gereksinimleri karşılamak üzere tasarlanmıştır.

 

usp-pionner-4.jpg

Olağanüstü ilham kaynağı

Pioneer, birden fazla baskı işine uyacak ağırlık ve boyut seçenekleriyle gelir. İster basit bir görev ister önemli bir proje olsun, baskılarınız için olağanüstü bir sonucu garanti eder.

 

Pioneer Kağıtları ile Umuda İlham Verin

2005 yılından beri, Pioneer kağıdı, meme kanseri üzerine bilimsel araştırmaları teşvik etmek ve daha sağlıklı bir gelecek için çaba göstermek amacıyla iMM Laço kurumuna sürekli destek sağlamaktadır. Pioneer kağıdı satın alan her birey, çözüme ve tedaviye daha da yaklaşmamıza katkıda bulunuyor.

 

Sipariş verin

Pioneer