navigator-uk-1440x540.jpg

Eksiksiz bir lider premium kağıt yelpazesi 

Navigator, dünyanın en çok satan birinci sınıf ofis kağıdıdır ve en yüksek performansı sağlamak için tasarlanmış eksiksiz bir kağıt çözümleri yelpazesi sunar. Dünya çapında güvenilir bir marka olan Navigator serisi, son teknoloji üretim ekipmanları ve yüksek kalitede elyaf türleri kullanılarak üretilir. Tüm ofis ekipmanlarında tutarlı bir performans sergileyerek her türlü ihtiyacı karşılayacak yüksek kaliteli seçenekler sunar

Uluslararası bilinirliğe sahip çok çeşitli birinci sınıf kağıt çözümleri

Navigator Range Image

Tüm ihtiyaçlarınız için yüksek performanslı kağıt

Navigator serisi, tüm baskı ihtiyaçlarınızı karşılayan çok sayıda seçenek sunar. İster çok amaçlı bir ürün, ister yaratıcı yetenekler için geliştirilmiş bir kağıt veya çevreye duyarlı nihai bir seçenek arıyor olun, Navigator kağıtlarının ihtiyaçlarınızı karşılayacağından emin olabilirsiniz. En iyi hammadde kullanımı ve kusursuz üretimi sayesinde, Navigator kağıtları yüksek beyazlık, optimum opaklık ve kusursuz performans için sertlik ve kalınlık arasındaki en iyi kombinasyon ile tüm önemli hususları karşılar.

 

Navigator performance image

Performanslı baskıda en iyisi

Üstün makine performansı ve sıkışmasız baskı imkanı sunar. Kağıdın özellikleri basılabilirlik için optimize edilmiştir; yüksek kalınlık ve sertlik, kağıda hacimli bir dokunuş hissi katarak yaprakların ekipmandan kolaylıkla geçmesini sağlar. Mükemmel pürüzsüzlük, baskı kalitesini artırırken yüksek beyazlık baskı kontrastını belirginleştirir ve üstün opaklık ile görünmeyi en aza indirir. 80 g/m2'den başlayan tüm Navigator kağıtlarımız, daha akıllı mürekkep emilimi ve optimum baskı performansı sağlamak amacıyla kağıt yüzeyini iyileştirmek üzere özel bir Ultra Yüksek Çözünürlüklü (UHD) formülü ile kaplanmıştır.

 

Navigator environment imageDoğa dostu ve çevreye duyarlı

Navigator, FSC™ akreditasyonuna sahip ve EU Ecolabel ile ödüllendirilmiş, düşük çevresel etkiye sahip kaliteli bir kağıt serisidir. Navigator Şirketi, sorumlu ormancılığa büyük bir öncelik verirken, biyoçeşitliliğin korunması da orman yönetim modelinin önemli bir yönünü oluşturmaktadır.

Navigator presentation image

Her bobinde kalite ve tutarlılık 

Her bobinde kalite ve tutarlılık sunan Navigator, yenilikçi ve sürdürülebilir üretim yaklaşımıyla olağanüstü kalite standardını garanti eder. Bu yüksek kalite standartlarını elde etmek için, Navigator kağıdı en iyi hammaddelerin seçimiyle üretilir. Sertifikalı ve kontrollü kaynaklardan temin edilen Okaliptüs Globulus elyafı, sürdürülebilir üretim için tercih edilir. Bu yoğun paketlenmiş lifler, kağıdın gözenekliliğini, opaklığını ve genel yapısını önemli ölçüde iyileştirir. Aynı zamanda her üretimde aynı hammaddelerin kullanılması taahhüdü, kalite tutarlılığını sağlar.