İşinize özel çözümler sunan akıllı ambalajlar

Her iş zorluğunun benzersiz olduğunu bildiğimiz için, Uzmanlarımız her gün özel ihtiyacınızı karşılayan yenilikçi ambalajları inceler, tasarlar ve şekillendirir. Amacımız, ürün korumasından tüketici deneyimine kadar Akıllı Çözümler ile beklentilerinizi aşmaktır.

Mevcut 7600'den fazla ürün ile Antalis, çevre dostu alternatifler önermeye özen göstererek kaliteli, güvenilir ve etkili ürünler sunar. Karton kutulardan, streç filmlerden, yapışkan bantlardan yastıklama ve çemberleme malzemelerine, performans gösteren paketleme sistemleriyle birleştirilmiş en eksiksiz ambalaj teklifini sunma yeteneğine sahibiz.

Packaging-home-img.jpg

Uzmanlığımız : Yenilikçi Ambalaj Çözümleri Tasarlayın

Packaging-product-customised-solutions.jpgÖzelleştirilmiş çözümler

Ambalajınızın en değerli marka elçiniz olmasına izin verin

  •  

Packaging-product-bespoke-solution.jpgSipariş Çözümleri

Bileşenlerinizi veya ürünlerinizi yüksek düzeyde korumaya yönelik yenilikçi teknik çözümler

  •  

Standart ürün portföyümüz

Packaging-product-papers-boards.jpgKağıtlar ve Kartonlar

Ambalaj kağıdı ve kartonları, ürünlerinizi taşıma ve depolama sırasında korumak, sarmak, ayırmak ve kaplamak için idealdir.

Packaging-product-tapes-glues.jpgYapışkanlı Bantlar

Etkili koli sızdırmazlığı için çok çeşitli ambalaj bantları.Üretimden teslimata, depolamaya kadar her süreçte ürünlerinizin mükemmel durumda muhafaza edilmesini sağlıyoruz.

Packaging-product-cushioning.jpgKoruma ve Boşluk doldurma

Darbeye karşı koruma ve yerden tasarruf sağlayan fırsatlar sağlamak üzere tasarlanmış, kağıt ve polietilen ile ilgili kapsamlı bir boşluk doldurma ambalaj çözümleri yelpazesi.

Packaging-product-mailbox.jpgZarflar

Kargo ambalaj çözümleri yelpazemiz, ürünlerinizi mükemmel durumda korumak için tasarlanmış hava balonlu zarfları, kendinden yapışkanlı zarfları, plastik zarfları ve güvenlik zarflarını kapsar.

Packaging-product-boxes.jpgKutular ve Paletler

Antalis'te, karton kutulardan oluklu mukavvaya kadar çok çeşitli FSC sertifikalı koliller ve ambalaj kutuları stoklarız.

Packaging-product-films.jpg

Ambalaj Filmleri

Ürünleri nakliye sırasında palet üzerinde güvenli bir şekilde tutmak için tasarlanmış çok çeşitli el ve makineyle kullanılan ambalaj filmleri.

Packaging-product-strapping.jpgŞeritleme ve Köşe Koruma

Ürünlerin korunması, sabitlenmesi ve depolanması ; el veya makine uygulaması için çeşitli materyallerde (PP,PET,PES veya çelik) kayışlar

Packaging-product-customised-bags.jpgTorbalar & Poşetler

Torbalarımız ve poşetlerimiz, müşterilerimizin tüm özel gereksinimlerini karşılamak için gıda sınıfından parçalanabilir seçeneklere kadar çeşitlilik gösterir.

Packaging-product-corrosion.jpgKorozyona Karşı Koruma

Metalleri korozyona karşı korumak için çeşitli farklı yöntemler sunuyoruz: ürünlerinizin elementlerden korunmasını sağlamak için bariyer filmler, kurutucular veya VCI (Uçucu Korozyon İnhibitörleri).

  •  

Packaging-product--labelling.jpgİşaretleme Sistemleri ve Etiketleme

Antalis, ürünleri ve kontrol ve otomasyon sistemlerini işaretlemek için bir dizi etiket, termal transfer şeritleri ve kodlama makineleri önermektedir.

Ambalaj Markamız

Master'in, Antalis'in kendi markasıdır ve Avrupa ambalaj liderliğinin uzmanlığından ve bilgi birikiminden faydalanmaktadır.
Ambalaj ve bütçe açısından her ihtiyaca cevap veren Master'in, Antalis'in her profesyonel için Akıllı Ambalaj Çözümleri yaratma misyonunun somutlaşmış halidir.

  •