Antalis, kağıt, ambalaj ve görsel iletişim çözümlerinde Avrupa'nın lider distribütörüdür.

antalis-group-5.jpg

Biz kimiz?

Antalis, Kağıt, Ambalaj ve Görsel İletişim Malzemeleri dağıtımında  dünya lideri olan ve merkezi Japonya'da bulunan Kokusai Pulp and Paper Group (KPP) ‘un bir parçasıdır. KPP Grup Tokyo Menkul Kıymetler Borsası'na (ISIN JP3293350009) kote olup, 2022 yılı cirosu 563.4 milyar JPY* dir. Antalis, Avrupa ve Latin Amerika'da,  Kağıt ve Endüstriyel Ambalaj ürün ve hizmetlerin lider B2B distribütörüdür ve Görsel İletişim Malzemeleri dağıtımında iki numaradır. Merkezi Paris ‘te(Fransa) bulunan Antalis, 29 ülkede 90.000'den fazla müşteriye 3.800 çalışanı ve ileri e-ticaret çözümleriyle hizmet vermektedir. Ekolojik sorumluluğa odaklanan 60 dağıtım merkezimiz dünya standartlarında hizmetler sunmaktadır.

* yakl. 3,9 milyar €

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz, Antalis'i kağıt, ambalaj, görsel iletişim, malzeme ve ekipman ve ilgili hizmetlerin önde gelen ve en güvenilir uluslararası kağıt tedarikçisi olarak güçlendirmektir.

Misyonumuz, sunduğumuz ürün ve hizmetlerde, iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla ilişkilerimizde uzmanlık ve yenilik yoluyla müşterilerimize mükemmelliği sunmaktır.

İş portföyümüzü genişletirken, dijital dönüşümümüzü hızlandırırken, ekiplerimizi geliştirirken sosyal sorumluluk bilinci ile ve proaktif olmaya özen gösteriyoruz.

Rakamlarımız

antalis-group-key-2.png
Avrupa ve Latin Amerika'da 1.

29 ülkede faaliyet

antalis-group-key-3.png
3,800

Çalışan 90.000'den fazla müşteriye dünya çapında hizmet veriyor

antalis-group-key-5.png
60

Dünya çapında dağıtım merkezi