Manifestomuz : Daha sürdürülebilir bir Görsel İletişim için birlikte hareket edelim

Çevre yardım için çığlık atıyor. Biz bunu biliyoruz. Müşterilerimiz de biliyor. Onların müşterileri de biliyor. Tabela ve Görsel İletişim sektörünün önde gelen büyük bir distribütörü olarak bizler - siz, biz ve tüm müşterilerimiz ve ortaklarımız - sektörümüzü daha sorumlu hale getirmek için son derece kritik bir role sahibiz.

green-sustainability-v3.jpg

GERÇEK BİR FARK YARATMAK İÇİN TÜM KATILIMCILARLA TAKIM OLMAMIZ GEREKİYOR.

Çevreye duyarlı tabela ve ekranlara geçişimizi hızlandırmanın zamanı geldi. Bu bir vizyondan çok daha fazlası. Bu bizim taahhüdümüzdür, ve bu sadece gezegen için iyi değil,ayrıca iş için gereklidir. Tüketiciler sorumlu uygulamalar talep etmektedir. Bugün onları hayata geçirenler yarın daha donanımlı olacaklardır.

 

İYİ HABER, SORUMLU OLMAK DÜŞÜNDÜĞÜNÜZDEN DAHA KOLAYDIR.

Görsel İletişimde anlamlı bir değişiklik yaratmak için, sorumlu kaynak kullanımı, çevre dostu ürünleri, objektif bir derecelendirme sistemi ve özel ekip desteğiyle birleştiren ve tüm müşterilerimize sürdürülebilirliğe sorunsuz bir geçiş sunan bir çerçeve oluşturduk.

raindrop.jpg

Sorumlu Kaynak Kullanımı Geliştirme 

Biz çoktan başladık. 2013'ten beri sorumlu uçtan uca tedarik zinciri yönetimi geliştirmeye çalışıyoruz. Bu kapsamda, tedarikçilerin mevzuat, ürün izlenebilirliği ve KSS taahhütleriyle ilgili bilgilerini toplamamıza, merkezileştirmemize ve analiz etmemize olanak sağlayan çevrimiçi bir platform geliştirdik. 

Objektif Derecelendirme Sistemi Oluşturma

Daha ileri gitmek istiyoruz. Sorumlu eylemlerde bulunmak ve bunu gösterebilmek önemlidir. Diğer faaliyet sektörlerimizde iyi bilinen ve kanıtlanmış Green Star (Yeşil Yıldız) Sistemi™ sayesinde, kullanılan hammadde ve kullanım ömrü sonunda geri dönüştürülebilirlik gibi temel faktörleri ölçüyoruz ve her ürüne sıfırdan beş yıldıza kadar bir puan veriyoruz. Bu derecelendirme sistemini Görsel İletişim ürünlerini de ekledik. Hedefimiz, sürdürülebilir çözümler arayışımızda birlikte daha yükseğe çıkmak ve size kendi müşterilerinizle paylaşabileceğiniz verileri sunmaktır. 2030 yılına kadar satılan ürünlerimizin %75'inin 3 yıldız veya daha yüksek puan almasını hedefliyoruz.

 

beige.jpg

 

water.jpg

Doğru Ürünleri Sağlamak

Bazen plastik gerçekten harikadır. Aslında, bazen bina tadilatlarını boşa harcamaktan kaçınmak için ısıyı yansıtan cam filmleri veya dekoratif kaplamalar gibi ekolojik olarak bile pragmatiktir. Ancak daha büyük resimde, fosil ağırlıklı malzemelerden geri dönüştürülmüş, geri dönüştürülebilir ve elyaf bazlı çözümlere geçiş için açık bir aciliyet vardır.

Aynı yüksek performans düzeyine sahip çoğu iç ve dış mekan Görsel İletişim uygulaması için çevreye duyarlı alternatifler sunuyoruz. Yatırım yaptığımız çevreye duyarlı çözümlerin kalitesine şaşıracaksınız.

Geçiş Sürecinizi Basitleştirmek

Daha sorumlu bir işletme olmak istiyorsunuz ancak bütçeniz, süreçleriniz ve kalite beklentilerinizle ilgili geçerli endişeleriniz var. Düşünecek çok şey olduğunu biliyoruz ve böyle bir geçiş karmaşık olabilir.

Sürdürülebilirlik uzmanlarımız sizinle birlikte oturmaya, ihtiyaçlarınızı anlamanızı dinlemeye, yeni alternatifler keşfetmeye ve uzun vadeli başarınız için basit, verimli ve uygulanabilir bir çevre odaklı geçişte size yardımcı olmaya hazır.

 

leaf.jpg


 

dandelion.jpg

Size Güvenebilir miyiz?

Bu bizden çok daha büyük. Bunu tek başımıza yapamayız ve hepsini bir adımda da yapmayacağız. Çevreye duyarlı Görsel İletişimin altın standart olduğu bir dünya inşa etmek için ortak bir hedefimiz var.

Önümüzde çok iş var. Pazar lideri bir şirket olarak ilerlemek için temelleri attık. Şimdi gerçek bir fark yaratmamıza yardımcı olmanız için size güveniyoruz. Birlikte ilerleme kaydedelim!

 

İletişime geçin! Sürdürülebilirlik uzmanlarımız, ihtiyaçlarınızı tartışmaya, uygulamalarınızı, şu anda kullandığınız ürünleri değerlendirmeye ve başarılı bir geçiş başlatmak için en iyi alternatifleri önermeye hazır.

gss-low.jpg
Görsel Green Star(Yeşil Yıldız) Sistemi

Antalis Görsel İletişim'in Green Star (Yeşil Yıldız) Sistemi ile ürün seçiminize yeni bir boyut katarsınız. Çevresel mükemmellik yaratırken görsel duygular da yaratacak bir seçim.

gss-low2.jpg
Sürdürülebilir Alternatifler

Uygulamalarınız için çevreye duyarlı alternatifler mi arıyorsunuz? Zengin sürdürülebilir ürün seçeneklerimizi öğrenin ve sürdürülebilir bir Görsel İletişim için birlikte hareket edelim.