ÇEVRE

Green-toolbox-259x194.jpg

Yeşil Araçlar

Hakikat için birlikte mücadele edelim!

Kağıdın çevre dostu olmadığına inanan birçok kişi vardır. "Ormanlarımızı koruyalım"; "Tüm idari formlarımızı kopaylamaktan kaçınalım.", "Milyonlarca basılı katalog üretimini durduralım" , "Tüm formları online oalrka dolduralım", "sıfır kağıt politikaları ile şirketler çok daha eko-sorumludur". gibi şirketlerin sıfır kağıt politikaları lehine başlattıkları bir çok kampanyayı görmekteyiz. Bir çok şirket kağıt tasarrufu yaparak sorumlu yurttaşlar olarak hareket ettikelrini düşünürler. Sonuç olarak, ekonomimiz çöküntüye uğramaktadır. Bunun en büyük nedeni kamunın gözünde kağıdın yanlış bir imajı olmasıdır. 

Biz bu yanlış anlaşılmaya son vermek için harekete geçmeye karar verdik. Bu konuda sizin yardmınızla hep birlikte değişim yapabileceğimize inanıyoruz.
 
Dektörümüzün aslında ne kadar çevreye sorumlu bir sektör olduğunu rakamlarla ve gerçek bilgilerle destekleyen herkes tarafından kullanılabilecek bir çok iletişim aracı oluşturduk. Bu araçlar tarafsız olmakla birlikte kağıdın tüm çevresel avantajları listeleyen bir videoyu içermektedir. Eğer hepimiz bu araçları müşterilerimize ulaştırabilirsek, binlerce insana ulaşarak bu yanlış imajı yok edebiliriz. Aşağıda araçlar ve nasıl kullanılacağı ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.
 
 
Kağıt ile ilgili yanlış bilgilerin önüne hep birlikte geçebiliriz!
 • Bu VİDEOYU İŞ ortaklarınız İLE paylaşın

 • BU MAİL İMZASINI KULLANABİLİRSİNİZ

  green-signature.png


   

  KULLANMA TALİMATI

  >> 1- Bu resmi bilgisayarınıza kaydedin (sağa tıklayın ve resmi farklı kaydedin)

  >> 2- E postanızın içine yerleştirin

  >> 3- İmzaya tıklandığında web sitenizdeki Bunları biliyor musunuz ?  videosuna gitmesi için    bağlantı kurun.

paperman