AMBALAJ UYGULAMALARI

 
 • Yük EMNİYETİ

  Paletler, kaydırmaz kağıtlar, streç filmler, köşe koruma mesnetleri ve şeritler nakliye sırasında yüklenen malları sabitlemek için kullanılır. Bunun yanı sıra işleme için uygun makineler de temin ediyoruz. 

  Uygulamayı görüntüle
 • İHRACAT ÜRÜNLERİ AMBALAJLAMA

  Ambalaj içeriği farklı iklim bölgelerine ya da deniz yoluyla nakledilirken ihracat ürünlerine uygun ambalajlar, ambalaj içeriğinin varış noktasına güven içerisinde ulaşmasını sağlar. Onlarca olasılık arasında size yol göstermekten memnuniyet duyacağız. 

  Uygulamayı görüntüle
 • KOROZYONA KARŞI KORUMA

  Pas, metal parçaları mahvedebilir. Korozyona karşı özel koruyucu ambalajlar pas oluşumunu önler. Seçiminiz konusunda tavsiye almak için ambalaj uzmanlarımıza danışın. 

  Uygulamayı görüntüle
 • YASTIKLAMA MALZEMELERİ

  Kullanım, depolama ve nakliye esnasında ambalajlanmış ürünler darbelerden, titreşim ve düşmelerden, devrilmelerden ve sıkışmalardan kaynaklanan basınçlara maruz kalır. Onları korumak için yastıklama materyalleri kullanılmalı ve içeriğe uygun ambalajlama yapılmalıdır. 

  Uygulamayı görüntüle
 • BOŞLUK DOLDURMA

  Nakliye işlemleri sırasında taşınacak malların hareket etmesini önlemek için ambalaj içindeki boşlukların doldurulması gerekir. Kağıt, hava yastıkları, ambalaj köpüğü ya da gevşek dolgu kullanılabilir. 

  Uygulamayı görüntüle
 • YÜZEY KORUMA

  Mobilya, boyanmış araç parçaları, aynaların vb. hassas yüzeyleri özel filmler, ambalaj köpüğü, muflon materyaller ve özel kağıtlar vb. ile korunabilir.

  Uygulamayı görüntüle
 • KİRE KARŞI KORUMA

  Ürünler açıkta bırakıldığında ya da uzun bir süre boyunca depolanacaksa kirlenme, karşılaşılan en önemli sorunlardan biridir.  Plastik kasalar ya da filmler gibi doğru ambalajlama materyallerini seçerek hasarı önleyebilirsiniz. 

  Uygulamayı görüntüle
 • AĞIR EŞYA AMBALAJLAMA

  Makineler veya çelik makaralar gibi ağır malların nakliyesi, özel ambalaj materyallerinin kullanılmasını gerektirir. Antalis Packaging tarafından sunulan kapsamlı ürün yelpazesi, ihtiyacınız olan her şeyi temin edecektir. 

  Uygulamayı görüntüle