Designer_ProfilePage_185x114.jpg

Tasarımcıyım 

Kapsamlı yaratıcı kağıtlar ürün yelpazemiz ile tasarım alanındaki bütün ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız. Deneyimli ekibimiz, size teknik önerilerde bulunmak ve çevresel sertifikalarla size yardımcı olmak adına hazırdır.

Olina 

OLIN İhtiyacınız olan her şey burada!

Olin_chambre_119x89.png

Olina, tasarımlarınızı zenginleştirmek adına çok sayıda ton, gramaj ve yüzeyde sunulan ve kaliteli ofset kağıtlarından oluşan bir ürün yelpazesidir. 

Daha fazlası

TEBRİK KARTLARI

Hoş bir tebrik kartıyla farkınızı gösterin.

Greeting-Card_push_145x111.jpg

Farklı doku, renk ve yüzeyi ile fark yaratan bir kart sizi bir adım öne çıkaracak. Arjowiggins yaratıcı kağıtlar ile farkılı kartlara imzanızı atın.

Curious Matter

Çarpıcı bir hissi veren orijinal bir fikir.

curious-matter-push-119x89.jpg

Curious Matter dokunma deneyimi sağlayan yeni, patentli ultra mat yüzeye sahip yaratıcı kağıttır. Ofset, kabartma ve varak gibi uygulamara uyumludur.

Daha fazlası

 YARATICI KAĞITLAR, RENK, DOKU VE YÜZEYLERİ İLE ŞAŞIRTICI BİR DÜNYADA ...

Yaratıcı kağıtlar ile farkınızı ortaya koyacaksınız.

New_Creative-papers_603x78.png

Sizin yaratılığınızla bütünleşen kağıtlarımız işinizi daha da güçlendirecek.

Tasarımcılar için d2b

Logo_D2B_181x136.jpg

Dijital Baskı baskı uygulamaları dünyasında bir devrim yarattı ve günümüzde oldukça yüksek bir baskı kalitesine ulaştı. Dijital baskıyla üretebileceğimiz o kadar çok şey var ki ! Sadece d2b Antalis'e bağlanın!

Tasarımcılar için d2b

Backseller  / Kağıt Danışmanı

Teknik tavsiye veya doğru kağıdı mı arıyorsunuz?... Backseller danışmanımız ile irtibata geçiniz!

backseller_119x90.jpg

Bir projenin başlangıcında doğru kağıt seçimi yaparak hem tasarruf yapmış olursunuz hem de zamandan kazanırsınız. Backseller danışmanımız size çevresel ve teknik özellikler hakkında tavsiyelerde bulunarak doğru seçimi yapmanıza yardımcı olabilir ve en son yenilikler hakkında sizi bilgilendirebilir.

info@antalis.com.tr adresine her türlü sorularınız için mail atabilirsiniz, danışmanımız en kısa süre içerisinde size geri dönüş yapacaktır.

logo_FB_98x92.jpg

Yaratıcılık  FANTASTİK !

'Antalis Tasarımcılar' sayfamız siz yaratıcı insanlar için!

Yaratıcılık odaklı 'Antalis Designer' sayfası Antalis tarafından oluşturulan bir fan sayfasıdır. Bu sayfayı tasarımcılar, sanatçılar ve yaratıcı insanları bir araya getirmek adına kurduk. Geniş ürün yelpazesine sahip  iletişim destek malzemelerini sizler için sunuyoruz.

Daha fazlası

Print Power

 
  logo-Print-Power_131x67.png  
 

Antalis Print Power'ın aktif üyesidir.

Print Power (Baskı Gücü) baskı medyasının modern pazarlama programları ve kampanyalardaki rolünü desteklemek amacıyla kurulmuş bir Avrupa kuruluşudur.

Daha fazlası
Ürün Kodu
Ürün numaralarını virgül ile
ayırınız. Örn. 01004,01006

Picto_BasketN

TASARIMCILAR  FACEBOOK

paperman