HAKKIMIZDA

ContentPage_259x194.jpg

Antalis  TÜRKİYE

Çok uluslu bir marka olan Antalis, Matbaa Baskı Kağıtları, Ofis Kağıtları, Özel Kağıtlar, Dijital Kağıtlar, %100 Geri Dönüşümlü Kağıtlar, Ambalaj ve Görsel İletişim Malzemelerinin satış ve dağıtımı konusunda Avrupa’nın en büyük grubu konumunda bulunuyor. 44 ülkede bulunan 6000 çalışanı ve 230 binden fazla müşterisiyle, bulunduğu pazarlara öncülük eden Antalis, dünya pazarındaki bilgi birikimi ve tecrübesini, yaklaşık 5 yıl önce Türkiye pazarına da taşıdı. Türkiye pazarında bulunduğu süre boyunca müşterilerinin beğenisini kazanan Antalis, pazara her geçen gün yenilikler kazandırmaya devam ediyor.

 

Just Ask Antalis

  • Call Center birimimiz her türlü soru ve talepleriniz için sizlere yardımcı olmaktadır. 0216 6817777 numaralı telefondan birimimiz ile irtibata geçebilirsiniz.
  • Back Seller sorumlumuz ürünlerimizden en iyi şekilde yarar sağlayabilmeniz için gereken tüm tavsiye ve teknik konularda sizlere yardımcı olmaktadır. info@antalis.com.tr adresine her türlü sorularınızı yazabilirsiniz.
  • Kişiye Özel Teslimat ve erken teslimat gibi sizlere özel seçeneklerimizle lojistik birimimiz sizlerin tüm taleplerine cevap vermektedir.