YEŞİL Ürün YELPAZEMİZ

Environment_green_selection_ContentPage_259x194.jpg

Yeşil  Ürün Yelpazemiz

Sürdürülebilir yaklaşımın bir parçası olarak çevre dostu kağıt kullanmak mı istiyorsunuz? Ya da çevre dostu kağıt konusundaki son yenilikleri mi öğrenmek istiyorsunuz? Daha fazla aramanıza gerek yok. Sizin için FSC™ ya da PEFC sertifikası, geri dönüştürülmüş lif içeriği, düşük karbon ayak izi, AB Ekolojik Etiketi gibi çeşitli çevreye karşı duyarlılık kriterlerine dayanan birçok çevre dostu kağıt seçkisi hazırladık. En popüler çevre dostu kağıt listemizi keşfedin.

Logo_SubHome_210x109.png

 

Çevre Dostu Teknolojiden Esinlenmiş Cocoon

Yüksek beyazlık oranına ve kusursuz baskı olanaklarına sahip %100 geri dönüşümlü bir kağıt arıyorsanız uzağa bakmanıza gerek yok...

 %100 tüketim sonrası geri dönüştürülmüş, FSC sertifikalı selülozdan üretilmiştir. Üretim sürecinde, işlenmemiş lif kağıdına nazaran daha az enerji ve su tüketilmiş ve daha az CO2 salımı yapılmıştır. Kuşe kağıtlardan istenilen boyuttaki kağıtlara, tüm uygulama türlerine ve baskı teknolojilerine uygun geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

 

FSC certified product      NAPM Recycled 100%      EU Flower     PCF      Recycled Paper 100%      Heavy Metal

Logo_Cyclus_119x89.png

 

Cyclus, %100 Geri Dönüşüm Konsepti

Cyclus, %100 geri dönüşümlü bir kağıt yelpazesi olarak bilinen bir seridir. Kendi teknolojilerini ve mürekkepten arındırma projelerini kullanarak 2007 yılında geliştirdikleri biyokütle santrali, Dalum Paper fabrikası Avrupa'daki en çevre dostu işletme haline getirmiştir.

 

Basılı materyalinizin çevreye olan olumsuz etkisini minimuma indiren ve Avrupa'da gittikçe yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanan benzersiz bir ekolojik konsept (çok düşük karbon ayak izi, işlenmemiş lifli kağıtlara kıyasla %45 su ve %80 enerji tasarrufu sağlar). İletişiminizin olumlu ve saygıdeğer bir şekilde anılmasına yardımcı olmak için çevreye karşı duyarlıdır. Ve bunlar Cyclus'un avantajlarından yalnızca birkaçıdır.
 

Blue Angel      Recycled Paper 100%      EU Flower       PCF      NAPM Recycled 100%      Heavy Metal                           

Logo_SubHome_210x109.png

 

Digigreen. Yeşilin dijital istilası

En tavizsiz çevresel standartlara uyarken, tüm dijital baskılarda benzersiz bir baskı kalitesi sunar.  Hem HP Indigo hem de Kuru Tonerler açısından garantili, eşi benzeri bulunmayan, çok fonksiyonlu bir kağıt olan DigiGreen'i sunuyoruz... %100 dijital. Minimum %50'si geri dönüştürülmüş liflerden oluşan Digigreen, FSC™ Mix Credit sertifikası ve Avrupa Ekolojik Etiket  onayına sahiptir...%100 çevre dostu. Digigreen, %100 dijitaldir, %100 çevre dostudur!

FSC certified product      NAPM Recycled 100%     EU Flower     PCF      Recycled Paper 50%      Heavy Metal                  

Logo_Subhome_210x109.png

 

Conqueror

Conqueror, prestijli bir kağıt çözümü sunan, güçlü ve tanınan bir markadır. Ayrıca, çevresel yenilikler açısından emsalsiz bir üne sahiptir. 1991 yılında, piyasada Geri dönüştürülmüş bir ürün yelpazesi sunan ilk markaydı ve 2006 yılında ürettiği tüm kağıtlar FSC™ sertifikası almış durumdaydı. Şu an 12 Avrupa ülkesinde CarbonNeutral® olarak sınıflandırılmaktalar. Daha çevre dostu kağıt üretme çalışmaları sırasında, Conqueror en iyi ve en temiz %100 Geri dönüştürülmüş kağıdı yarattı ve yepyeni bir materyal kullanarak yeniliğin sınırlarını zorladı: hızlı büyüyen ve yenilenebilir bambu!

Bambu sorumlu bir şekilde kullanılmakta olup özenle seçilmektedir. Yelpazedeki 5 renk tonu bu özen seviyesini yansıtmaktadır – Natural White serisinde OBA (optik beyazlaştırıcı öğe) kullanılmamıştır ve yaratılan renkler yalnızca Fransa'nın güneyinden elde edilen doğal (aşı boyası) pigmentler kullanılarak oluşturulmuştur. 


FSC certified product      PCF      Recycled Paper 100%     Recycled Paper 50%      CO2 Neutral